ایمپلنت فوری چیست ؟

ایمپلنت یکی از روش های درمانی مناسب برای جایگزینی دندان های دارای مشکل می باشد. می توان با استفاده از ایمپلنت فوری به راحتی و در زمانی کوتاه، دندانی را جایگزین نمود. بسیاری از افراد که اقدام به استفاده از روش ایمپلنت فوری نموده اند، از نتیجه این عمل رضایت بسیار زیادی داشتند. 

به صورت کلی باید بگوییم ایمپلنت فوری می تواند گزینه ای مناسب برای حل مشکلات دندان های از دست رفته به شمار می رود. مسئله ای که امروزه به میزان زیادی افراد را درگیر نموده است. ایمپلنت های فوری اصولا از تیتانیوم می باشند. که در داخل استخوان فک قرار می گیرند. 

ایمپلنت فوری دیجیتال نوعی روش جایگذاری ریشه برای نگهداری دندان هایی است که از داشتن ریشه طبیعی محروم هستند. البته برای این کار لازم است فلز ایمپلنت را چند ماهی در استخوان فک قرار دهیم. تا قادر باشد با استخوان دندان به خوبی جوش بخورد. 

پس از آن می توانیم با قرار دادن تاج بر روی ایمپلنت فوری در یک روز، دندانی طبیعی در دهان خود جای گذاری کنیم. این ایمپلنت ها به صورت پیچ هستند و در استخوان جای می گیرند. شاید برخی از افراد تصور کنند ایمپلنت در یک روز مناسب نباشد. 

اما باید بیان نماییم، افراد بسیار زیادی اقدام به ایمپلنت دندان در یک روز نموده و از نتیجه آن راضی بوده اند. کاشت ایمپلنت فوری بدون شک می تواند روشی عالی برای جایگزینی دندان های طبیعی از دست رفته باشد. ایمپلنت فوری دندان چیست؟

ایمپلنت فوری دندان چیست؟ایمپلنت های فوری ، در واقع همان ایمپلنت های ساده هستند که سرعت بیشتری در جوش خوردن پایه فک دارند و طول درمان آن ها بسیار کمتر از ایمپلنت های ساده هستند .

ایمپلنت فوری دندان چیست؟ایمپلنت فوری با ایمپلنت های ساده چه تفاوتی دارد ؟همانطور که نام ایمپلنت های فوری مشخص است ، طول درمان آن کمتر از ایمپلنت های ساده است و تمامی مراحل ایمپلنت به صورت تک جلسه ای انجام می شود .

مزایای ایمپلنت فوری دندان چیست ؟طول درمان کمتر – عوارض کمتر – تک جلسه ای بودن – کاهش بار روانی – کمک به حفظ بافت لثه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *